سینمای ایران

آغاز فیلمبردارى ” مرداد “

image

باتکمیل فهرست بازیگران ، فیلم سینمایی “مرداد” به کارگردانی بهمن کامیار و تهیه کنندگی محمود فلاح روز یکشــنبه با حضور کامبوزیا پرتوی کلید خورد.

بیمارستانی در منطقه نیاوران لوکیشن اصلی فیلمبرداری در روز اول بود که رعنا آزادی ور به عنوان اولین بازیگر “مرداد” جلوی دوربین فرشاد محمدی رفت.

آزادی ور در این فیلم نقش زن جوانى به نام رویا را بــازی می کند که پس از حدود یک دهه زندگی مشترک با همسرش دچار اختلاف شــده و این ماجرا زندگى او را با چالش و بحران مواجه مى کند.

محمدرضــا فروتن، بهنوش بختیاری، اندیشــه فولادوند، بابک بهشــاد و مهتــاب کرامتی دیگر بازیگران این فیلم هستند که به مرور بازی شان در “مرداد” آغاز می شود. تمام صحنه های این فیلم در تهران فیلمبرداری می شود و طبق برنامه ریزی انجام شده نیمه فروردین ماه کار به پایان می رسد.

فیلم “مرداد” با برخورداری از فیلمنامه ای اجتماعی، نگاهی به یک جریان و معضل در جامعه و در قالب زندگی یــک زوج جوان دارد که پس از ســالها زندگــی دچار اختـلاف می شــوند.

در خلاصه داستان این فیلم که اولین فیلم سینمایی بهمن کامیار محسوب می شود، آمده: چه مردادى شود بهمن کنار تو ، من از غوغاى ابر و آسمان مى فهمم اینجایى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید