سینمای ایران

آغاز تدوین ” مرداد “

image

بهمن کامیار کارگردان فیلم سینمایی “مرداد” درباره فضای فیلم و نام آن گفت: فیلم در فضای رئال امروزی می گذرد و داستانی اجتماعی را دنبال می‌کند. فیلم داستان زندگی یک زوج که بعد از گذشت ۱۰ سال از زندگی مشترک فاصله‌ای در زندگی احساس می‌کنند و سردی و روزمرگی در زندگی، آنها آزار می‌دهد، این زوج به دنبال اتفاقی هستند که این روزمرگی و سردی از زندگی آن‌ها دور شود. زوج تلاش می‌کنند تا خون تازه‌ای در زندگی مشترک‌شان جریان پیدا کند و به دنبال یک اتفاق خودخواسته هستند.

وی درباره انتخاب نام فیلم توضیح داد: نام فیلم با مضمون آن کاملا مطابقت دارد و از وجه لغوی و استعاره ای “مرداد” بهره بردیم. “مرداد” نماد گرمی است که بیانگر حالات و روحیات زوج است برای رسیدن به شرایط مطلوب و گرمی در زندگی وجه لغوی فیلم به معنای مرگ و مردن هم مد نظر قرار دارد.

کامیار درباره آخرین وضعیت فیلم گفت: هم اینک تدوین فیلم توسط سپیده عبدالوهاب درحال انجام است و با پیش بینی های انجام شده تا پایان اردیبهشت ماه به فاین کات فیلم خواهیم رسید. نسخه نهایی فیلم اوایل تیرماه آماده می شود که برای ارایه به شورای پروانه نمایش اقدام می کنیم.

محمدرضا فروتن ، رعنا آزادى ور، بهنوش بختیارى، بابک بهشاد،لیلى فرهاد پور، پروین ملکى، على گل زاده، عاطفه للهى ، نیلوفرمولایى با حضور افتخارى اندیشه فولادوند و با هنرمندى مهتاب کرامتى ترکیب بازیگران این فیلم را تشکیل داده اند.

عکس: زهرا مصفا

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید