تلویزیون

آغاز تدوین مجموعه نوروزی محمد حسین لطیفی

پرویز پرستویی

 

تدوین مجموعه تلویزیونی “دودکش ۲” به کارگردانی محمد حسین لطیفی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی برای پخش در ایام نوروز ۹۵ آغاز شد.

گروه تولید این مجموعه از امروز ۲۷ بهمن ماه برای ادامه تصویربرداری پس از گرفتن سکانس هایی از این کار در پل طبیعت، به اطراف تهران رفتند. تا کنون بیش از ۳۰ درصد از تصویربرداری “دودکش ۲” به پایان رسیده است. همچنین به تازگی رضا بهارانگیز تدوین این مجموعه را آغاز کرده است تا جدیدترین سریال تلویزیونی لطیفی برای پخش در نوروز ۹۵ از شبکه اول سیما آماده نمایش شود.

تا کنون بیشتر بازیگران این مجموعه جلوی دوربین رفته اند. در”دودکش ۲” هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، مجید یاسر و بازیگر خردسال زینب فلاحت پیشه به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزدیک به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی می کند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او که با انبوهی از فرشهای نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.

عکس: مهدیه لطیفى

درباره نویسنده

پویان صدقی

پویان صدقی

نظر بدهید