سینمای ایران

آغاز تدوین ” دراکولا “

image

تدوین سومین فیلم بلند سینمایی رضا عطاران با نام “دراکولا” به تازگی همزمان با فیلمبرداری این فیلم توسط محمد توکلی آغاز شده است.

به گزارش مشاور رسانه اى فیلم تا کنون بیش از نیمی از فیلمبرداری “دراکولا” در تهران به پایان رسیده و گروه هم اکنون در لوکیشن اصلی مشغول گرفتن سکانس هایی از فیلم هستند. این سومین همکاری عطاران با محمد توکلی پس از تجربه های موفقی همچون “خوابم می آد” و “رد کارپت” است.

سومین فیلم عطاران که فیلمنامه آن متعلق به این بازیگر و کارگردان سرشناس است، قصه تازه ای را در سینمای ایران به تصویر می کشد که از این جهت در کارنامه کارگردانی او اثری متفاوت است. همچنین یکی از ویژگی های “دراکولا” طراحی صحنه و گریم فیلم است. البته گروه صحنه به مدیریت محسن نصرالهی قبل از کلید زدن فیلم بخشهایى از دکور را طراحی کردند و همزمان با فیلمبرداری نیز مشغول ساخت دکورهای باقیمانده هستند.image

در خلاصه داستان “دراکولا” آمده است: (باصدای آهسته) الو…سلام قربان… خوبین… آقا منو دزدیدن… بله… نمی شناسمشون…نه خیر سرکاری چیه… من چه می دونم چرا گوشیمو نگرفته… ۳۸ سال، سنمو چرا می پرسین؟…نمی دونم کجا… شما باید پیدام کنین…آقا من گوشی ام آیفونه… ردیاب دارد…نمی شه پیدام کرد؟…آقا اومد…من قطع می کنم.

در “دراکولا” لوون هفتوان، رضا عطاران، ویشکا آسایش، سیامک انصاری، ژاله صامتی، لیلا بلوکات، امید روحانی، محمود نظر علیان، نیما راد، صادق حسنی و بازیگران خردسال سوگل محرابی و آرش دوست محمدی به ایفای نقش می پردازند

سایر بازیگران عبارتند از:عباس محبوب، علی درویش، صمد عدالت زاده، علی مهربانی، محمد آقا محمدی، محمود بیاتی، فریده گل محمدی، هوشنگ ترخوانه، فروغ لسانی، ژیلا دایی، پانته آ قدیریان، سپیده جمالزاده، فرشاد میرزایی و . . .

جلوه های بصری فیلم “دراکولا” در کانون تبلیغاتی آگه سازان انجام می شود.

عکس: محمد بدرلو

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید