جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

آغاز تدوین “خانه اى در خیابان چهل و یکم”

image

حضور در جشنواره فجر آغاز شد

فیلم سینمایى “خانه ای در خیابان چهل و یکم” اولین فیلم بلند سینمایی حمید رضا قربانی است، که همزمان با فیلمبرداری، تدوین آن به تازگی توسط مریم نراقی آغاز شده است.

فیلمبرداری “خانه ای در خیابان چهل و یکم” با نام قبلی “خانه یحیى” این روزها در تهران ادامه دارد و تا کنون حدود ۳۰ درصد از فیلم جلوی دوربین رفته است. اولین تجربه سینمایی قربانی که تهیه کنندگی آن را سید محمود رضوی برعهده دارد، قرار است برای اولین بار در جشنواره فجر امسال به نمایش دربیابد.

تدوین “خانه ای در خیابان چهل و یکم” به تازگی همزمان با فیلمبرداری توسط مریم نراقی آغاز شده است. نراقی پیش از این در فیلم تلویزیونی “سه ماهی” با قربانی همکاری داشته است. همچنین او برای این فیلم در جشنواره بین المللی یاس جایزه بهترین تدوین را دریافت کرد.

تا کنون مهناز افشار، سارا بهرامی، سهیلا رضوی و آرش مجیدی به همراه بازیگران کودک این فیلم جلوی دوربین رفته اند و به زودی بازی علی مصفا نیز آغاز می شود.image

بازیگران “خانه ای در خیابان چهل و یکم” عبارتند از :مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی و علیرضا کمالی، بازیگران کودک:مانی رحمانی و مانیا علیجانی. سایر بازیگران: علیرضا نیکدل، بهناز نادری، بهزاد داوری، جمشید صفری، مجید رحمتی، بابک جعفریه، سارا نجفی، علی‌ سخنگو.

فیلم “خانه ای در خیابان چهل و یکم” محصول موسسه سینمایی سیمای مهر است.

عکس: ایران انتظام

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید