سینمای ایران

آغاز اکران “خنده هاى آتوسا” از اواخر آذر

image

امیر پورکیان تهیه‌کننده سینما در خصوص آخرین وضعیت فیلم “خنده‌های آتوسا” جهت اکران عمومی گفت: قرار است این فیلم اواخر آذر اکران شود که در این راستا برنامه‌ های تبلیغاتی خوب را برای آن در نظر گرفتیم. امیدواریم همه کارها به خوبی و درست در جهت اکران این فیلم پیش برود.

وی افزود: تبلیغات تلویزیونی که از این هفته آغاز می‌شود، شب نشینی با منتقدان، نشست خبری با حضور عوامل اصلی یک هفته قبل از اکران، تبلیغات شهری و محیطی پس از تبلیغات ایام صفر از برنامه‌های ما در خصوص اکران “خنده‌های آتوسا” است.

پورکیان عنوان کرد: نشست خبری فیلم “خنده‌های آتوسا” با حضور محمدرضا فروتن، پژمان بازغی، باران کوثری، علیرضا فرید،‌ سعید خانی به نمایندگی از پخش کننده فیلم یعنی نسیم صبا برگزار خواهد شد.

این تهیه کننده خاطرنشان کرد: در نشست خبری “خنده‌های آتوسا” از شعار فیلم که بخش مهمی از کارهای تبلیغاتی و شگفتی‌آفرین این فیلم است پرده‌برداری می‌شود و فعلا از گفتن نام آن به خاطر ضرورت خودداری می‌کنم.image

گفتنی است؛ “خنده‌های آتوسا” به کارگردانی و نویسندگی علیرضا فرید است که در خلاصه داستان آن آمده مرجان، موسی، آتوسا، استوارت، شیلا، احسان، بهزاد، شیرین و دکتر طاهری همگی مسافران قطار تهران استانبول هستند.

در این فیلم بازیگرانی چون باران کوثری، بهار نوحیان، امیر جدیدی، پژمان بازغی، حسام شجاعی،‌ آزاده میرزایی، فریبا آهنگ، اشکان مهری، نازنین صبری، هومن اطیابی، محمدرضا فروتن، استوارت دنیسون ایفای نقش می‌ کنند.

عکس: یوسف عبدالرضایى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید