سینمای ایران

آخرین خبرها از “لابى”

image

محمد پرویزی کارگردان فیلم سینمایی “لابی” درباره ساخت فیلم دوم  وعلت ساخت فیلم دوم قبل از نمایش فیلم اول توضیح داد: هر کارگردانی علاقمند است تا ابتدا بازخورد فیلم اول خود را از سوی مخاطب و کارشناسان ببیند و سپس اقدام به ساخت فیلم دوم کند اما مشکل اصلی من تراکم کاری بازیگران و عوامل پشت دوربین در نیمه دوم سال بود.

فیلم “لابی” پر بازیگر بود و اگر تولید آن به بعد از نمایش فیلم اول (سمفونی تولد) موکول می شد اینگونه با فراغ بال و بدون دغدغه نمی توانستم از بازیگرانی که برای نقش ها نیاز داشتم بهره ببرم. به همین دلیل در نیمه اول سال و با فراغ بال فیلم “لابی” را جلوی دوربین بردم.

وى درباره انتخاب نام فیلم “لابی” توضیح داد: کلمه لابی چهار معنی متفاوت دارد در این فیلم که درهتل فیلمبرداری شد به معنای سراسر کلمه لابی توجه شده و داستان افرادی است که در حیطه بسته اتاق هتل اتفاقاتی را رقم می زنند که در لابی هتل هم تبعات آن اتفاق دیده می شود و به نوعی نتایج اجتماعی و عمومی اتفاقات داخل اتاق ها در لابی قابل رویت است

شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی، مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، علیرضا آقاخانی، شهرام حقیقت دوست، آزاده صمدی، مهرداد صدیقیان، آرمان درویش، هستی مهدوی و بهنوش طباطبایى از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم اجتماعی به ایفای نقش پرداخته اند.

عکس: فتاح ذى نورى

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید