جشنواره سی و چهارم فیلم فجر سینمای ایران

” آبنبات چوبى ” به جشنواره رسید

image

فیلم سینمایی “آب نبات چوبی” با دریافت پروانه نمایش به جشنواره فیلم فجر می رود. حسین فرح بخش کارگردان این فیلم در گفتگو با سینما گفت: اینکه اولویت برای من صدور پروانه نمایش است کاملا منطقی است.چون باید ابتدا از نمایش فیلمم مطمئن باشم. اعضای شورا هم در جلسه این هفته فیلم را دیده اند و مشکلی با فیلم نداشتند فقط به علت کامل نبودن اعضا، صدور پروانه نمایش به جلسه بعد موکول شده. این روزها آریا عظیمی نژاد در حال ساخت موسیقی و حسن ابولصدق در حال صدا گذاری این فیلم است.

فرحبخش در ادامه درباره انتخاب رضا عطاران برای نقش اصلی این فیلم گفت: این فیلم داستان متفاوتی دارد و حضور رضا عطاران در نقش اصلی خیلی می توانست به ما کمک کند. شخصیتی که غیر متعارف ترین نقش کارنامه این بازیگر است. قطعا تماشاگر با دیدن بازی فوق العاده رضا عطاران در این فیلم جا می خورد. همچنین باید از فرهاد اصلانی تشکر کنم که در اانتخاب بازیگران و تمرین های قبل از شروع فیلمبرداری حضور داشت و کمک زیادی به ما کرد و از وسط های کار با اینکه گرفتار شد اما تلفنی با ما در ارتباط بود و کمک می کرد .در نهایت و بعد از ۲۶ روز فیلمبرداری به پایان رسید و کار این روزها در حال طی مراحل فنی است.

رضا عطاران، سحر قریشی، هنگامه حمیدزاده، کریم امینی، نگار عابدی، صفا آقاجانی ،شقایق فراهانی و میلاد کى مرام بازیگران فیلم هستند.image

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید