سینمای ایران

” آبنبات چوبى ” بعد از “دراکولا” مى آید

image

در حالی که پیش از این اعلام شده بود حسین فرح بخش قرارداد اکران فیلمش را با گروه سینمایی آفریقا برای عید فطر بسته به نظر می رسد همزمانی اکران این فیلم با “دراکولا” موجب تعویق اکران آن شده است.

به گزارش سینما، فیلم حسین فرح بخش که در جشنواره فجر به نمایش درآمده بود قرار بود نخستین فیلم سینما آفریقا بعد از سرگروهی مجددش باشد اما اکران فیلم “دراکولا” با بازی و کارگردانی رضا عطاران باعث شد حسین فرح بخش ترجیح دهد فیلمش را در زمان بهتری نمایش دهد. شرایطی که به نظر می رسد به نفع فیلم حسین فرح بخش باشد و این فیلم در اکران دوم عید فطر در گروه سینمایی کوروش و بعد از فیلم “دراکولا” به نمایش در می آید.

درست در حالیکه اکرن “دراکولا” با بازی عطاران به پایان می رسد فیلم دیگری با بازی او اکران می شود تا نیمه اول اکران سال ۹۵ در سیطره رضا عطاران باشد. رضا عطاران در “آبنبات چوبی” یک نقش جدی را ایفا می کند که از نقش های متفاوت کارنامه این بازیگر است.

در حالیکه فیلم سینمایی “من سالوادور نیستم” با بازی رضا عطاران در آستانه تبدیل شدن به پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران است، سازندگان “آبنبات چوبی” امیدوارند با حضور رضا عطاران بتوانند گیشه موفقی داشته باشند.

فیلم قصه دختری است که در تقابل با خانواده اش قرار می گیرد و از خانه بیرون می زند. رضا عطاران، سحر قریشی، هنگامه حمیدزاده، کریم امینی، نگار عابدی، شقایق فراهانی، صفا آقاجانی و میلاد کیمرام باریگران اصلی “آبنبات چوبی” هستند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید