سینمای ایران

” آباجان ” آماده نمایش در جشنواره فجر مى شود

۱۴۸۱۷۹۸۸۱۱۵۹۲

هاتف علیمردانی کارگردان فیلم سینمایی “آباجان” درباره مراحل ساخت این فیلم سینمایی، گفت: فیلم سینمایی”آباجان” با پشت سرگذاشتن مراحل فیلمبرداری و تدوین در حال حاضر در مرحله جلوهای ویژه دنبال می‌شود.

وی درباره حضور در سی‌و پنجمین جنشنواره فیلم فجر اعلام کرد: ما فرم حضور در سی ‌و پنجمین جشنواره فیلم فجر را پرکرده‌ایم و امیدوار هستیم در این جشنواره سینمایی فرصت حضور پیدا کنیم.

این کارگردان سینما در پاسخ به این سؤال که به نظر شما این فیلم سینمای چقدر شانس دریافت جایزه در سی ‌و پنجمین جشنواره فیلم فجر را دارد، تصریح کرد: “آباجان” به نظرم بهترین فیلم است که تا به حال ساخته‌ام و از نظر محتوایی هم به فضای جشنواره بسیار نزدیک است. هنر خانم معتمدآریا باعث شده است که فیلم “آباجان” یک سر و گردن از سایر فیلمهایم بالاتر باشد.

داستان فیلم سینمایی “آباجان” در دهه شصت می‌گذرد و زندگی اجتماعی مردم در آن سال‌ها روایت می‌شود. علیمردانی خود تهیه‌کنندگی فیلم جدیدش را بر عهده گرفته است.

فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، محمدرضا غفارى، فریبا متخصص و… به ایفای نقش در این فیلم سینمایی می‌پردازند.

درباره نویسنده

آریان امیرخان

آریان امیرخان

نظر بدهید